← Tagasi
13. märts 2020
kell 14:30 - 16:30
NB! JÄÄB ÄRA! Rahvusvaheline unepäev – „Liiga vähe maganud ja stressis või liiga stressis, et magada?“ Lektorid: Avely Ahtma (joogaõpetaja) Maht: 2 tundi Hind:

10 eur

Toimumiskoht: City Yoga stuudio Niine 11/ 4. korrus, Tallinn

Sihtrühm:
Koolitus on mõeldud kõikidele huvilistele

Grupi suurus:
Max 40 inimest

Koolituse tutvustus: 
13. märtsil on rahvusvaheline unepäev. 4 Kliiniku Hea Une Keskus on tegelenud unehäirete ennetamise, diagnoosimise ja nendele lahenduste leidmisega juba üle 5 aasta. Saame julgelt öelda, et uni on kõige alus ja selleks, et edendada arusaamist unehäirete suurest mõjust ja hea tervise olulisusest tähistame seda päeva koos ülejäänud maailmaga.

 

Ootame Sind väga tähistame meiega seda toredat päeva!
Parem uni, parem elu, parem planeet!

Sündmus toimub koostöös City Yogaga.

 

TEEMAD:

4 Kliiniku kliiniline psühholoog ja unenõustaja Krista Peet räägib une ja stressi teemal.
Uni ja stress on kaks omavahel väga lähedalt seotud teemat. Mida rohkem kogeme stressi, seda halvem kipub olema meie uni ning ka vastupidi. Oleme võtnud eesmärgiks anda esmaseid juhiseid, kuidas stressi ja uneprobleemide ahelast välja murda. Tutvustame põgusalt, millised mehhanismid mõjutavad meie und, kuidas kujunevad välja uneprobleemid, kuidas on stress ja uneprobleemid lähemalt seotud ning mida saab inimene teha oma stressitaseme langetamiseks ning une kvaliteedi ja kvantiteedi parandamiseks. Tutvustame praktilisi harjutusi vaimsete pingetega toimetulekuks.

Joogaõpetaja Avely Ahtma viib läbi kerge vinyasa jooga tunni, kus sügav teadlik hingamine, rahulikud venitused ja lõdvestavad jooga poosid aitavad vabastada lihased pingest, parandavad meie üldist heaolu ja vähendavad stressi.

Võimalusel võta kaasa oma matt!